MİRAYSAN ÜRETİCİ OLMA GÜCÜNÜ KALİTELİ ÜRÜN VE EKONOMİK FİYATLARLA TÜM DÜNYA’YA KANITLAMIŞTIR.

1995 yılında Kayseri’de kurulan firmamız, mobilya ve elektrik sektöründe 2005 yılına kadar yurtiçinde, 2005’ten 2018’e kadar yurtdışında üretim ve pazarlama faaliyetlerini başarıyla sürdürmüştür.
Türkiye ve Irak’ta bulunan şirketleriyle ithalatta ve ihracatta saygın, öncü ve güvenilir bir grup firması olmayı başarmıştır.
 
2015 yılından itibaren Yıldırıma Karşı Korunma ve Topraklama Sistemleri üzerine uzmanlaşarak ihtiyaç duyulan ekipmanların üretimi, satışı, iç ve dış pazar faaliyetlerini kendini geliştirerek sürdürmektedir.
 
Yenilikçi ve güvenilir olmayı her zaman prensip edinmiştir. 
 
Hedefimiz; ürettiğimiz, iç ve dış ticaretini yaptığımız ürünlerde müşterimize satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri en üst seviyede tutarak katma değer sağlayabilmek ve uzun vadeli iş birliği ile başarıya birlikte ulaşmaktır.
 
Politikamız; Müşterilerimize maksimum faydayı sağlayacak ürünleri geliştirmek ve bu ürünleri son teknoloji ile üretmek, güvenilir ve çözüm odaklı çalışmaktır. 
 
Firmamız başarının  formülünün çalışanlarının katkısı ve yaptığı işlerin kalitesine bağlı olduğunun bilincindedir. Bu bilinçte, etkin iletişim ve eğitim olanakları sunarak tüm çalışanlarının sürekli gelişimlerini desteklemektedir.
 
Firmamızın ürünleri ISO, TSE ve Uluslararası Kalite Belgeleri ile tescillenmiştir.
 

 

DÜNYA STANDARTLARINDA YÜKSEK KALİTEDE TOPRAKLAMA VE YILDIRIMDAN KORUNMA SİSTEMLERİ

MİRAYSAN hakkındaki son gelişmelerden ve kampanyalardan ilk benim haberim olsun istiyorsan, e-posta adresini yazarak e-bültene kaydol!